Details
| Buitenafm. L x B x H | 60 x 40 x 9 cm |
| Binnenafmetingen L x B x H | 57 x 37 x 6,3 cm |
| Bruikbare hoogte aan de binnenzijde wanneer gestapeld | 6,3 cm |
| Uitvoering zijwanden | gesloten |
| Bodemuitvoering | glad, gesloten |
| Handvatten | gesloten |
| Handvatten lange zijde | gesloten |
| Samengesteld uit | 1x EG 64/75 HG BO 1x SD 64 |
| Volume | 15 liter |
| Gewicht | 1,82 kg |
| Materiaal | PP |
| Productie-informatie | Door de grondstof zijn kleurafwijkingen onvermijdelijk |
| Kleur | Bakken, Deksel: Zilvergrijs soortgelijk RAL 7001 Scharnieren en sluitingen: Verkeerszwart soortgelijk RAL 9017 |
Productinformatie
Informatie over productveiligheid en conformiteit
Boorpatroon scharnier
Montage deksel
Printbare versie
Toebehoren


Kubusschuimkussen voor eurobakken
EG S SEWW 64/75
EG S SEWW 64/75
vanaf € 18,85


Dekselbekleding voor eurobakken
EG SEDW 64
EG SEDW 64
vanaf € 9,64



