Details
| Buitenafm. L x B x H | 80 x 60 x 53,5 cm |
| Binnenafmetingen L x B x H | 76,7 x 56,7 x 49,7 cm |
| Bruikbare hoogte aan de binnenzijde wanneer gestapeld | 49,7 cm |
| Uitvoering zijwanden | gesloten |
| Bodemuitvoering | verstevigd, gesloten |
| Handvatten | gesloten |
| Handvatten lange zijde | gesloten |
| Samengesteld uit | 1x EG 86/52 HG BO 1x SD 86 |
| Volume | 228 liter |
| Gewicht | 9,26 kg |
| Materiaal | PP |
| Productie-informatie | Kleurstrepen bij de fabricage kunnen niet worden vermeden |
| Kleur | Bakken, Deksel: Zilvergrijs soortgelijk RAL 7001 Scharnieren en sluitingen: Verkeerszwart soortgelijk RAL 9017 |
Productinformatie
Informatie over productveiligheid en conformiteit
Boorpatroon scharnier
Montage deksel
Printbare versie




