Details
| Buitenafm. L x B x H | 80 x 60 x 54 cm |
| Binnenafmetingen onder L x B | 68,5 x 50,3 cm |
| Binnenafmetingen boven L x B | 74,2 x 56,1 cm |
| Binnenafmeting hoogte | 37,8 cm |
| Gewicht | 9,12 kg |
| Volume | 142,6 liter |
| Uitvoering | 2 sledes |
| Kleur | Hemelsblauw soortgelijk RAL 5015 |
| Materiaal | PP |








