Details
| Diameter en hoogte | 11,1 x 15,2 cm |
| Kleurencombinatie | Pot wit, deksel wit |
| Volume | 1 liter |
| Diameter box | 9,9 cm |
| Diameter vulopening | 9,7 cm |
| Sluiting met zegelrand | Afbreekring |
| Dichtheid | waterdicht |
| Uitvoering | zonder binnendeksel |
| Materiaal | PP |
| Gewicht | 87 g |
