Details
| Diameter en hoogte | 13,2 x 25,8 cm |
| Kleurencombinatie | Pot wit, deksel donkergrijs |
| Volume | 2,5 liter |
| Diameter box | 11,9 cm |
| Diameter vulopening | 11,6 cm |
| Sluiting met zegelrand | Afbreekring |
| Dichtheid | waterdicht |
| Uitvoering | zonder binnendeksel |
| Materiaal | PP |
| Gewicht | 194 g |
