Detaljer
| Består av | 1x ER 32-375 1x DR 375 |
| Diameter x høyde | 37,5 x 39,6 cm |
| innvendig høyde | 37,4 cm |
| Vekt | 986 g |
| Farge | Hvit lignende RAL 9016 |
| ISO-Volum | 32 liter |
| Bøyle | uten bøyle |
| Lokk | med lokk |
| Materiale | PP |
| Består av | 1x ER 32-375 1x DR 375 |
| Diameter x høyde | 37,5 x 39,6 cm |
| innvendig høyde | 37,4 cm |
| Vekt | 986 g |
| Farge | Hvit lignende RAL 9016 |
| ISO-Volum | 32 liter |
| Bøyle | uten bøyle |
| Lokk | med lokk |
| Materiale | PP |
Konfigurer varen akkurat som du ønsker å ha den.
Du kan velge en ønskefarge for hver enkeltdel.