Detaljer
| Utvendige mål L x B x H | 40 x 23,4 x 9 cm |
| Innvendige mål L x B x H | 37,1 x 21,6 x 8,8 cm |
| Utnyttbar innvendig høyde i stabel | 8,1 cm |
| Inspeksjons-/uttaksåpning B x H | 17,6 x 4,7 cm |
| Etikettfelt B x H | 16,5 x 4,3 cm |
| Volum | 7,32 liter |
| Vekt | 469 g |
| Materiale | PP |
| Farge | Himmelblå lignende RAL 5015 |
Produktinformasjon
Informasjon om produktsikkerhet og samsvar
Utskriftsversjon
Tilbehør


Innstikkvindu RK
ES 209
ES 209
fra 4,38 SEK


Tverrgående skillevegg RK
QT 209
QT 209
fra 7,22 SEK


Støvdeksel RK
SD 4234
SD 4234
fra 37,78 SEK






