Detaljer
| Utvendige mål L x B x H | 60 x 23,4 x 14 cm |
| Innvendige mål L x B x H | 57,1 x 21,6 x 13,8 cm |
| Utnyttbar innvendig høyde i stabel | 13,1 cm |
| Inspeksjons-/uttaksåpning B x H | 17,6 x 8,7 cm |
| Etikettfelt B x H | 17,6 x 8,3 cm |
| Volum | 17,6 liter |
| Vekt | 856 g |
| Materiale | PP |
| Farge | Himmelblå lignende RAL 5015 |
Produktinformasjon
Informasjon om produktsikkerhet og samsvar
Utskriftsversjon
Tilbehør


Innstikkvindu RK
ES 214
ES 214
fra 5,57 SEK


Tverrgående skillevegg RK
QT 214
QT 214
fra 9,71 SEK


Støvdeksel RK
SD 6234
SD 6234
fra 57,32 SEK






