Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 20 x 15 x 13,5 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 17 x 12 x 9,7 cm |
| Wewnętrzna wysokość użytkowa przy składowaniu | 10 cm |
| Wykonanie boku | Zamknięte |
| Wykonanie dna | Gładkie, Zamknięte |
| Uchwyty | Uchwyty zamknięte |
| Uchwyty ścianka boczna | Uchwyty zamknięte |
| Składający się z | 1x EG 21512 HG BO 1x SD 215 |
| Pojemność | 2 litrów |
| Ciężar | 426 g |
| Zauważyć | brak możliwości układania w stos z pojemnikami euro 30 x 20 cm |
| Materiał | PP |
| Wskazówka dotycząca produktu | Ze względu na zastosowane surowce nieuniknione są różnice w kolorach |
| Kolor | Pojemnik, Pokrywa: szary błękitny podobne RAL 7001 Zawiasy i zatrzaski: czarny ostrzegawczy podobne RAL 9017 |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Szablon otworów na zawias
Montaż — pokrywa
Wersja drukowana



