Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 60 x 23,4 x 14 cm |
| Dimensiuni interioare | 57,1 x 21,6 x 13,8 cm |
| Înălţime interioară utilă în stivă | 13,1 cm |
| Deschidere l x H | 17,6 x 8,7 cm |
| Câmp etichetă lăţime x înălţime | 17,6 x 8,3 cm |
| Volum | 17,6 litri |
| Greutate | 856 g |
| Material | PP |
| Culoare implicita | albastru cer similar RAL 5015 |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Versiunea de tipărire
Accesorii


Geam demontabil din plastic RK
ES 214
ES 214
de la 0,47 EUR


Separator transversal RK
QT 214
QT 214
de la 0,82 EUR


Capac de protecţie împotriva prafului RK
SD 6234
SD 6234
de la 4,76 EUR






