Detalii
| Dim. ext. Lung x Lat x In | 30 x 20 x 18,5 cm |
| Dimensiuni interioare | 27 x 17 x 16,5 cm |
| Înălţime interioară utilă în stivă | 15 cm |
| Execuţie laterală | închis |
| Varianta pentru podea | neted, închis |
| Mânere | închise |
| Mânere partea longitudinală | închise |
| Fabricat din | 1x EG 32/17 HG BO 1x SD 32 |
| Volum | 7,57 litri |
| Greutate | 815 g |
| Material | PP |
| Notă de producție | Ca urmare a materiei prime, variațiile de culoare sunt inevitabile. |
| Culoare implicita | Recipient, Capac: gri argintiu similar RAL 7001 Balamale și zăvoare: negru trafic similar RAL 9017 |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Imagine orificiu balama
Montarea capacului
Versiunea de tipărire



