Detalii
| Format din | găleţi cu capac, Etrier din material plastic |
| Diametru x inaltime | 11,8 x 11,9 cm |
| Înălţime interioară | 11 cm |
| Greutate | 43 g |
| Culoare implicita | alb trafic similar RAL 9016 |
| ISO-Volum | 0,88 litri |
| Etrier | Etrier din material plastic |
| Lokk | cu capace |
| Material | PP |
Informații despre produs
Informații privind siguranța și conformitatea produselor
Instrucțiuni de montaj
Versiunea de tipărire


