Detaljer
| Yttermått L x B x H | 40 x 23,4 x 14 cm |
| Innermått L x B x H | 37,1 x 21,6 x 13,8 cm |
| Användbar innerhöjd i stapeln | 13,1 cm |
| Öpning B x H | 17,6 x 8,7 cm |
| Etikettfält b x h | 17,6 x 8,3 cm |
| Volym | 11,4 liter |
| Vikt | 612 g |
| Material | PP |
| Färg | Himmelblå liknande RAL 5015 |
Produktinformation
Information om produktsäkerhet och överensstämmelse
Tryckt version
Tillbehör


Instickssiktfönster RK
ES 214
ES 214
från 0,48 €


Tvärdelare RK
QT 214
QT 214
från 0,82 €


Dammlock RK
SD 4234
SD 4234
från 3,31 €






