Detaljer
| Yttermått L x B x H | 50 x 15,6 x 9 cm |
| Innermått L x B x H | 47,1 x 13,8 x 8,8 cm |
| Användbar innerhöjd i stapeln | 8,1 cm |
| Öpning B x H | 10,7 x 4,7 cm |
| Etikettfält b x h | 9,7 x 4,3 cm |
| Volym | 5,9 liter |
| Vikt | 459 g |
| Material | PP |
| Färg | Himmelblå liknande RAL 5015 |
Produktinformation
Information om produktsäkerhet och överensstämmelse
Tryckt version
Tillbehör


Instickssiktfönster RK
ES 1509
ES 1509
från 0,26 €


Tvärdelare RK
QT 1509
QT 1509
från 0,56 €


Dammlock RK
SD 5156
SD 5156
från 2,78 €






