Detaljer
| Yttermått L x B x H | 50 x 23,4 x 14 cm |
| Innermått L x B x H | 47,1 x 21,6 x 13,8 cm |
| Användbar innerhöjd i stapeln | 13,1 cm |
| Öpning B x H | 17,6 x 8,7 cm |
| Etikettfält b x h | 17,6 x 8,3 cm |
| Volym | 14,5 liter |
| Vikt | 745 g |
| Material | PP |
| Färg | Himmelblå liknande RAL 5015 |
Produktinformation
Information om produktsäkerhet och överensstämmelse
Tryckt version
Tillbehör


Instickssiktfönster RK
ES 214
ES 214
från 7,11 kr


Tvärdelare RK
QT 214
QT 214
från 12,14 kr


Dammlock RK
SD 5234
SD 5234
från 62,77 kr






