Detaljer
| Yttermått L x B x H | 60 x 11,7 x 9 cm |
| Innermått L x B x H | 57,1 x 9,9 x 8,8 cm |
| Användbar innerhöjd i stapeln | 8,1 cm |
| Öpning B x H | 7,6 x 4,7 cm |
| Etikettfält b x h | 6,6 x 4,3 cm |
| Volym | 5,1 liter |
| Vikt | 466 g |
| Material | PP |
| Färg | Himmelblå liknande RAL 5015 |
Produktinformation
Information om produktsäkerhet och överensstämmelse
Tryckt version
Tillbehör


Instickssiktfönster RK
ES 109
ES 109
från 0,33 €


Tvärdelare RK
QT 109
QT 109
från 0,47 €


Dammlock RK
SD 6117
SD 6117
från 2,75 €






