Detaljer
| Yttermått L x B x H | 41,1 x 32,8 x 23,6 cm |
| Innermått L x B x H | 37 x 27 x 19,7 cm |
| Infällt handtag | inget |
| Utförande | med lås |
| Handtag | stängt |
| Sidoutförande | stängd |
| Bottenutförande | jämn, stängd |
| Volym | 20 liter |
| Vikt | 2,13 kg |
| Material | PP |
| Produktionsanvisning | Färgskiftningar är oundvikliga på grund av råvaran |
| Färg | Behållare, Lock: Silvergrå liknande RAL 7001 Gångjärn och lås: Antracitgrå liknande RAL 7016 |
Produktinformation
Information om produktsäkerhet och överensstämmelse
Tryckt version
Tillbehör


Skumplastblock för eurolådor
EG S SEWW 43/22
EG S SEWW 43/22
från 46,13 €







