Detaljer
| Består av | Hinkar med lock, Plastbygel |
| Diameter x höjd | 11,8 x 7,5 cm |
| Innerhöjd | 6,6 cm |
| Vikt | 35 g |
| Färg | Trafikvit liknande RAL 9016 |
| ISO-Volym | 0,55 liter |
| Handtag | Plastbygel |
| Lock | med lock |
| Material | PP |
| Består av | Hinkar med lock, Plastbygel |
| Diameter x höjd | 11,8 x 7,5 cm |
| Innerhöjd | 6,6 cm |
| Vikt | 35 g |
| Färg | Trafikvit liknande RAL 9016 |
| ISO-Volym | 0,55 liter |
| Handtag | Plastbygel |
| Lock | med lock |
| Material | PP |
Konfigurera din artikel utifrån egna krav och önskemål:
Välj önskad färg för artikelns enskilda komponent(er).