Detaljer
| Består av | 1x ER 22-375 1x DR 375 |
| Diameter x höjd | 37,5 x 27 cm |
| Innerhöjd | 25 cm |
| Vikt | 661 g |
| Färg | Trafikvit liknande RAL 9016 |
| ISO-Volym | 22 liter |
| Handtag | utan handtag |
| Lock | med lock |
| Material | PP |
| Består av | 1x ER 22-375 1x DR 375 |
| Diameter x höjd | 37,5 x 27 cm |
| Innerhöjd | 25 cm |
| Vikt | 661 g |
| Färg | Trafikvit liknande RAL 9016 |
| ISO-Volym | 22 liter |
| Handtag | utan handtag |
| Lock | med lock |
| Material | PP |
Konfigurera din artikel utifrån egna krav och önskemål:
Välj önskad färg för artikelns enskilda komponent(er).