Details
| Buitenafm. L x B x H | 40 x 30 x 16,8 cm |
| Binnenafmetingen L x B x H | 34,8 x 22,9 x 15 cm |
| Diepte deksel+bodem | 3,9 + 11,1 cm |
| Stapelhoogte | 16,5 cm |
| Gewicht | 2,52 kg |
| Volume | 12 liter |
| Slot | Zonder slot |
| Aantal handvatten | 1 handvat |
| Uitvoering handvat | 1 handvat aan de zijkant |
| Uitrusting | Bodem- en randbekleding met vakken |
| Materiaal | PP |
| Certificering | IP67, UN |
| Kleur | Vermiljoen soortgelijk RAL 2002 |
Productinformatie
Informatie over productveiligheid en conformiteit
Printbare versie
Configuratie


zonder toebehoren
vanaf € 35,03


Kubusvormige bekleding
vanaf € 78,05


Bodem- en randbekleding
vanaf € 52,12


Noppenschuimbekleding
vanaf € 76,41
Toebehoren


Schouderriem met 2x karabijnhaken
CP SG R
CP SG R
vanaf € 28,22


Slot geschikt voor beschermkoffer
CP VHS TSA
CP VHS TSA
vanaf € 6,00





