Details
| Buitenafm. L x B x H | 60 x 40 x 27,8 cm |
| Binnenafmetingen L x B x H | 51,8 x 31,8 x 25,9 cm |
| Diepte deksel+bodem | 4,8 + 21,1 cm |
| Stapelhoogte | 27,5 cm |
| Gewicht | 4,23 kg |
| Volume | 46 liter |
| Slot | Zonder slot |
| Aantal handvatten | 1 handvat |
| Uitvoering handvat | 1 handvat aan de zijkant |
| Uitrusting | zonder toebehoren |
| Materiaal | PP |
| Kleur | Vermiljoen soortgelijk RAL 2002 |
Productinformatie
Informatie over productveiligheid en conformiteit
Printbare versie
Configuratie


Kubusvormige bekleding
vanaf € 101,01


Bodem- en randbekleding
vanaf € 110,57


Bodem- en randbekleding met vakken
vanaf € 104,01


Bekledingsinzetstuk
vanaf € 257,82


Bekledingsinzetstuk T
vanaf € 190,96


Noppenschuimbekleding
vanaf € 132,37
Toebehoren


PU-noppenschuim deksel-inlay voor CP 64
CP SEDNW 64
CP SEDNW 64
vanaf € 10,42


Rondom polster passend voor beschermkoffer
CP SERP 6427/6433
CP SERP 6427/6433
vanaf € 21,24


Bekleding geschikt voor beschermkoffer
CP PET 6427/6433
CP PET 6427/6433
vanaf € 157,95






