Details
| Bestaande uit | Emmer met deksel, kunststof beugel |
| Buitenafm. L x B x H | 37,1 x 23,9 x 20,8 cm |
| Binnenafmeting hoogte | 19 cm |
| Gewicht | 555 g |
| Kleur | Verkeerswit soortgelijk RAL 9016 |
| ISO-Volume | 12,8 liter |
| Hengsel | Kunststof beugel |
| Deksel | met deksel |
| Materiaal | PP |


