Details
| Bestaande uit | Emmer met deksel, kunststof beugel |
| Buitenafm. L x B x H | 39,4 x 29,4 x 21,1 cm |
| Binnenafmeting hoogte | 19 cm |
| Gewicht | 749 g |
| Kleur | Verkeerswit soortgelijk RAL 9016 |
| ISO-Volume | 17 liter |
| Hengsel | Kunststof beugel |
| Deksel | met deksel |
| Materiaal | PP |


