Details
| Bestaande uit | Emmer met deksel, kunststof beugel |
| Buitenafm. L x B x H | 23,5 x 15 x 11,4 cm |
| Binnenafmeting hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 139 g |
| Kleur | Verkeerswit soortgelijk RAL 9016 |
| ISO-Volume | 2,6 liter |
| Hengsel | Kunststof beugel |
| Deksel | met deksel |
| Materiaal | PP |


