Details
| Bestaande uit | Emmer met deksel, kunststof beugel |
| Buitenafm. L x B x H | 39,5 x 29,5 x 27,2 cm |
| Binnenafmeting hoogte | 25 cm |
| Gewicht | 939 g |
| Kleur | Verkeerswit soortgelijk RAL 9016 |
| ISO-Volume | 22 liter |
| Hengsel | Kunststof beugel |
| Deksel | met deksel |
| Materiaal | PP |


