Details
| Bestaande uit | Emmer met deksel, kunststof beugel |
| Buitenafm. L x B x H | 28,5 x 19,7 x 11,9 cm |
| Binnenafmeting hoogte | 10,3 cm |
| Gewicht | 224 g |
| Kleur | Verkeerswit soortgelijk RAL 9016 |
| ISO-Volume | 4,4 liter |
| Hengsel | Kunststof beugel |
| Deksel | met deksel |
| Materiaal | PP |


