Details
| Buitenafm. L x B x H | 16 x 10,2 x 7,5 cm |
| Binnenafmetingen L x B x H | 13,4 x 8 x 6,4 cm |
| Mogelijk aantal kamschotten | 2 |
| Zicht-/toegangsopening b x h | 6,8 x 4,1 cm |
| Volume | 0,77 liter |
| Gewicht | 116 g |
| Materiaal | PP |
| Kleur | Meloengeel soortgelijk RAL 1028 |
Productinformatie
Informatie over productveiligheid en conformiteit
Printbare versie
Toebehoren


Insteekbaar zichtvenster SK
ES 2
ES 2
vanaf € 0,26


Kamschotten SK
QT 2
QT 2
vanaf € 0,36


Stofdeksel SK
SD 2
SD 2
vanaf € 1,69


Geperforeerde etiketten SK
PE SK 2
PE SK 2
vanaf € 27,44






