Details
| Buitenafm. L x B x H | 22,5 x 15 x 12,5 cm |
| Binnenafmetingen L x B x H | 19,2 x 13 x 11,4 cm |
| Mogelijk aantal kamschotten | 3 |
| Zicht-/toegangsopening b x h | 10,2 x 7,6 cm |
| Volume | 3,17 liter |
| Gewicht | 280 g |
| Materiaal | PP |
| Kleur | Meloengeel soortgelijk RAL 1028 |
Productinformatie
Informatie over productveiligheid en conformiteit
Printbare versie
Toebehoren


Insteekbaar zichtvenster SK
ES 3
ES 3
vanaf € 0,31


Kamschotten SK
QT 3
QT 3
vanaf € 0,46


Stofdeksel SK
SD 3
SD 3
vanaf € 2,52


Geperforeerde etiketten SK
PE SK 3
PE SK 3
vanaf € 27,44






