Details
| Buitenafm. L x B x H | 35 x 21 x 20 cm |
| Binnenafmetingen L x B x H | 31,4 x 19 x 19 cm |
| Mogelijk aantal kamschotten | 5 |
| Zicht-/toegangsopening b x h | 15,2 x 12,6 cm |
| Volume | 11,7 liter |
| Gewicht | 695 g |
| Materiaal | PP |
| Kleur | Meloengeel soortgelijk RAL 1028 |
Productinformatie
Informatie over productveiligheid en conformiteit
Printbare versie
Toebehoren


Insteekbaar zichtvenster SK
ES 4H
ES 4H
vanaf € 0,67


Kamschotten SK
QT 4H
QT 4H
vanaf € 1,10


Stofdeksel SK
SD 4
SD 4
vanaf € 3,50


Geperforeerde etiketten SK
PE SK 4
PE SK 4
vanaf € 33,20






