Details
| Buitenafm. L x B x H | 50 x 31 x 20 cm |
| Binnenafmetingen L x B x H | 45,5 x 28,1 x 18,9 cm |
| Mogelijk aantal kamschotten | 8 |
| Zicht-/toegangsopening b x h | 24 x 12,6 cm |
| Volume | 25 liter |
| Gewicht | 1,17 kg |
| Materiaal | PP |
| Kleur | Meloengeel soortgelijk RAL 1028 |
Productinformatie
Informatie over productveiligheid en conformiteit
Printbare versie
Toebehoren


Insteekbaar zichtvenster SK
ES 5
ES 5
vanaf € 1,11


Kamschotten SK
QT 5
QT 5
vanaf € 1,58


Stofdeksel SK
SD 5
SD 5
vanaf € 4,26


Geperforeerde etiketten SK
PE SK 5
PE SK 5
vanaf € 27,44






