Details
| Buitenafm. L x B x H | 50 x 31 x 30 cm |
| Binnenafmetingen L x B x H | 45,5 x 28,1 x 29 cm |
| Mogelijk aantal kamschotten | 8 |
| Zicht-/toegangsopening b x h | 24 x 19,5 cm |
| Volume | 38,2 liter |
| Gewicht | 1,57 kg |
| Materiaal | PP |
| Kleur | Meloengeel soortgelijk RAL 1028 |
Productinformatie
Informatie over productveiligheid en conformiteit
Printbare versie
Toebehoren


Insteekbaar zichtvenster SK
ES 5H
ES 5H
vanaf € 1,49


Kamschotten SK
QT 5H
QT 5H
vanaf € 2,77


Stofdeksel SK
SD 5
SD 5
vanaf € 5,15


Geperforeerde etiketten SK
PE SK 5
PE SK 5
vanaf € 33,20






