Details
| Buitenafm. L x B x H | 60 x 40 x 27 cm |
| Binnenafmetingen L x B x H | 57 x 37 x 26,5 cm |
| Kijk-/uitpakopening | Frontale zijde |
| Zicht-/toegangsopening b x h | 31 x 18 cm |
| Uitvoering | Bodem en zijwanden gesloten Open handgrepen |
| Gewicht | 2,09 kg |
| Materiaal | PP |
| Productie-informatie | Door de grondstof zijn kleurafwijkingen onvermijdelijk |
| Kleur | Zilvergrijs soortgelijk RAL 7001 |
Productinformatie
Informatie over productveiligheid en conformiteit
Printbare versie
Toebehoren


Oplegdeksels voor euroboxen
DE 64
DE 64
vanaf € 3,98






