Detaljer
| Ydermål L x B x H | 40 x 30 x 16,8 cm |
| Indermål L x B x H | 34,8 x 22,9 x 15 cm |
| Låg- og bunddybde | 3,9 + 11,1 cm |
| stapelhøjde | 16,5 cm |
| Vægt | 2,13 kg |
| Volumen | 12 liter |
| Lås | uden lås |
| Antal håndtag | 1 håndtag |
| Udførelse håndtag | 1 håndtag på langsiden |
| Udstyr | Bund- og sidepolstring |
| Materiale | PP |
| Certificering | IP67, UN |
| Farve | Blodorange lignende RAL 2002 |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Trykt udgave
Konfigurationer


ubestykket
starter ved 341,33 kr.


Plukskum
starter ved 747,49 kr.


Bund- og sidepolstring med delinger
starter ved 591,49 kr.


Nopret skumplast
starter ved 732,17 kr.
Tilbehør


Skulderrem med 2x karabinhager
CP SG R
CP SG R
starter ved 263,61 kr.


Lås passer til beskyttelseskuffert
CP VHS TSA
CP VHS TSA
starter ved 56,05 kr.





