Detaljer
| Ydermål L x B x H | 120 x 80 x 79 cm |
| Indermål L x B x H | 111 x 71 x 61 cm |
| Udførsel | Bund og side lukket 4 ben |
| Materiale | 1. klasses råmateriale HD-PE |
| Volumen | 535 liter |
| Vægt | 29,79 kg |
| Bemærk | ikke egnet til væske |
| Farve | Base: Sølvgrå lignende RAL 7001 feet: Trafiksort lignende RAL 9017 |
| stapelhøjde | 76 cm |
Produktinformation
Tilbehør


Løse låg til bigboxe
DE 1208 BB
DE 1208 BB
starter ved 241,23 kr.




