Detaljer
| Ydermål L x B x H | 120 x 80 x 93 cm |
| Indermål L x B x H | 111 x 71 x 61 cm |
| Udførsel | Bund og side lukket 4 styretøj hjul uden hjulet stopper Løse hjul og skruer til selvmontering medfølger |
| Materiale | 1. klasses råmateriale HD-PE |
| Volumen | 535 liter |
| Vægt | 32,99 kg |
| Bemærk | ikke egnet til væske |
| Farve | Base: Sølvgrå lignende RAL 7001 feet: Trafiksort lignende RAL 9017 |
| stapelhøjde | 76 cm |





