Detaljer
| Ydermål L x B x H | 40 x 30 x 27 cm |
| Indermål L x B x H | 37 x 27 x 26,5 cm |
| Anvendelig indvendig højde Stapel | 25,3 cm |
| Håndgreb endeflade | lukket |
| håndgreb længdeside | åbent |
| Vægt | 1,62 kg |
| Indhold | 26 liter |
| Materiale | ESD PP |
| Specifik volumenresistivitet* | 10³ < 10¹⁰ Ohm/cm |
| Farve | Trafiksort lignende RAL 9017 |
| Produktionsoplysninger | Farvevariationer kan ikke undgås på grund af råmaterialerne |
* Bemærk:Vi gør opmærksom på, at der på grund af materialets strømningsorientering, som er afhængig af forarbejdningsmetoden, kan forekomme forskellige elektriske egenskaber i den færdige del.
Produktinformation
Tilbehør


ESD-låg, elektrisk ledende til eurobeholder
ESD DE 43
ESD DE 43
starter ved 6,16 €



