Detaljer
| B-vare | fra farveændringer, overproduktion fra trykordrer eller fejltryk. Tilfældigt farveudvalg, ikke mulighed for kundeønsker. Tilbuddet gælder kun så længe lager haves. Forbehold for mellemsalg. |
| Ydermål L x B x H | 40 x 30 x 22 cm |
| Indermål L x B x H | 37 x 27 x 21,5 cm |
| Anvendelig indvendig højde Stapel | 19,3 cm |
| sideudførelse | lukket |
| Bundudførelse | glat, lukket |
| Håndgreb endeflade | åbent |
| håndgreb længdeside | lukket |
| Volumen | 20 liter |
| Vægt | 1,3 kg |
| Materiale | PP |
| Produktionsoplysninger | Farvevariationer kan ikke undgås på grund af råmaterialerne |
Produktinformation
Tilbehør


Løse låg til eurobeholdere
DE 43
DE 43
starter ved 2,67 €


Specialrum til eurobeholdere
EG SGF 4322
EG SGF 4322
starter ved 8,63 €



