Detaljer
| B-vare | fra farveændringer, overproduktion fra trykordrer eller fejltryk. Tilfældigt farveudvalg, ikke mulighed for kundeønsker. Tilbuddet gælder kun så længe lager haves. Forbehold for mellemsalg. |
| Ydermål L x B x H | 60 x 40 x 12 cm |
| Indermål L x B x H | 57 x 37 x 11,5 cm |
| Anvendelig indvendig højde Stapel | 10,4 cm |
| sideudførelse | lukket |
| Bundudførelse | glat, lukket |
| Håndgreb endeflade | lukket |
| håndgreb længdeside | lukket |
| Volumen | 24 liter |
| Vægt | 1,26 kg |
| Materiale | PP |
| Produktionsoplysninger | Farvevariationer kan ikke undgås på grund af råmaterialerne |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Boremønster hængsel
Monteringvejledning
Trykt udgave
Tilbehør


Løse låg til eurobeholdere
DE 64
DE 64
starter ved 26,90 kr.


Specialrum til eurobeholdere
EG SGF 6412
EG SGF 6412
starter ved 56,27 kr.



