Detaljer
| B-vare | fra farveændringer, overproduktion fra trykordrer eller fejltryk. Tilfældigt farveudvalg, ikke mulighed for kundeønsker. Tilbuddet gælder kun så længe lager haves. Forbehold for mellemsalg. |
| Ydermål L x B x H | 80 x 60 x 12 cm |
| Indermål L x B x H | 76,7 x 56,7 x 10,5 cm |
| Anvendelig indvendig højde Stapel | 9,2 cm |
| sideudførelse | lukket |
| Bundudførelse | forstærket, lukket |
| Håndgreb endeflade | lukket |
| håndgreb længdeside | lukket |
| Volumen | 45 liter |
| Vægt | 3,15 kg |
| Materiale | PP |
| Produktionsoplysninger | Produktionsbetingede farvestreger kan ikke undgås |
Produktinformation
Tilbehør


Løse låg til eurobeholdere
DE 86
DE 86
starter ved 125,02 kr.



