Detaljer
| Ydermål L x B x H | 40 x 30 x 17 cm |
| Indermål L x B x H | 37 x 27 x 15,3 cm |
| Anvendelig indvendig højde Stapel | 14,3 cm |
| sideudførelse | lukket |
| Bundudførelse | forstærket, lukket |
| Håndgreb endeflade | åbent |
| håndgreb længdeside | lukket |
| Volumen | 15 liter |
| Vægt | 1,1 kg |
| Materiale | PP |
| Produktionsoplysninger | Farvevariationer kan ikke undgås på grund af råmaterialerne |
| Farve | Sølvgrå lignende RAL 7001 |
Produktinformation
Tilbehør


Indsatskasser 2 dele på tværs
EK 2/150 43
EK 2/150 43
starter ved 42,97 kr.


Løse låg til eurobeholdere
DE 43
DE 43
starter ved 24,94 kr.


Specialrum til eurobeholdere
EG SGF 4317
EG SGF 4317
starter ved 71,74 kr.




