Detaljer
| Ydermål L x B x H | 40 x 30 x 22 cm |
| Indermål L x B x H | 37 x 27 x 21,5 cm |
| Anvendelig indvendig højde Stapel | 20,5 cm |
| sideudførelse | lukket |
| Bundudførelse | glat, lukket |
| Håndgreb endeflade | lukket |
| håndgreb længdeside | lukket |
| Volumen | 20 liter |
| Vægt | 1,3 kg |
| Materiale | PP |
| Produktionsoplysninger | Farvevariationer kan ikke undgås på grund af råmaterialerne |
| Farve | Sølvgrå lignende RAL 7001 |
Produktinformation
Tilbehør


Rumskumpolstring til eurocontainer
EG S SEWW 43/22
EG S SEWW 43/22
starter ved 273,81 kr.


Løse låg til eurobeholdere
DE 43
DE 43
starter ved 19,95 kr.



