Detaljer
| Ydermål L x B x H | 40 x 30 x 7,5 cm |
| Indermål L x B x H | 37 x 27 x 7 cm |
| Anvendelig indvendig højde Stapel | 5,8 cm |
| sideudførelse | lukket |
| Bundudførelse | glat, lukket |
| Håndgreb endeflade | lukket |
| håndgreb længdeside | lukket |
| Volumen | 6,9 liter |
| Vægt | 750 g |
| Materiale | PP |
| Produktionsoplysninger | Farvevariationer kan ikke undgås på grund af råmaterialerne |
| Farve | Sølvgrå lignende RAL 7001 |
Produktinformation
Tilbehør


Rumskumpolstring til eurocontainer
EG S SEWW 43/75
EG S SEWW 43/75
starter ved 92,67 kr.


Indsatskasser 2 dele på tværs
EK 2/50 43
EK 2/50 43
starter ved 23,54 kr.


Løse låg til eurobeholdere
DE 43
DE 43
starter ved 32,41 kr.


