Detaljer
| Ydermål L x B x H | 60 x 40 x 32 cm |
| Indermål L x B x H | 57 x 37 x 31,5 cm |
| Anvendelig indvendig højde Stapel | 30,3 cm |
| sideudførelse | lukket |
| Bundudførelse | glat, lukket |
| Håndgreb endeflade | lukket |
| håndgreb længdeside | lukket |
| Volumen | 66 liter |
| Vægt | 2,41 kg |
| Materiale | PP |
| Produktionsoplysninger | Farvevariationer kan ikke undgås på grund af råmaterialerne |
| Farve | Sølvgrå lignende RAL 7001 |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Boremønster hængsel
Monteringvejledning
Trykt udgave
Tilbehør


Rumskumpolstring til eurocontainer
EG S SEWW 64/32
EG S SEWW 64/32
starter ved 788,03 kr.


Løse låg til eurobeholdere
DE 64
DE 64
starter ved 32,69 kr.



