Detaljer
| Ydermål L x B x H | 60 x 40 x 32 cm |
| Indermål L x B x H | 57 x 37 x 31,5 cm |
| Anvendelig indvendig højde Stapel | 30,4 cm |
| sideudførelse | lukket |
| Bundudførelse | glat, lukket |
| Håndgreb endeflade | åbent |
| håndgreb længdeside | lukket |
| Volumen | 66 liter |
| Vægt | 2,41 kg |
| Materiale | PP |
| Produktionsoplysninger | Farvevariationer kan ikke undgås på grund af råmaterialerne |
| Farve | Sølvgrå lignende RAL 7001 |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Boremønster hængsel
Monteringvejledning
Trykt udgave
Tilbehør


Løse låg til eurobeholdere
DE 64
DE 64
starter ved 26,90 kr.


Specialrum til eurobeholdere
EG SGF 6432
EG SGF 6432
starter ved 98,27 kr.



