Detaljer
| Ydermål L x B x H | 60 x 40 x 43,5 cm |
| Indermål L x B x H | 57 x 37 x 40,7 cm |
| Anvendelig indvendig højde Stapel | 40,7 cm |
| sideudførelse | lukket |
| Bundudførelse | glat, lukket |
| håndgreb | lukket |
| håndgreb længdeside | lukket |
| Sammensat af | 1x EG 64/42 HG BO 1x SD 64 |
| Volumen | 88 liter |
| Vægt | 3,78 kg |
| Materiale | PP |
| Produktionsoplysninger | Farvevariationer kan ikke undgås på grund af råmaterialerne |
| Farve | Beholder, låg: Sølvgrå lignende RAL 7001 Hængsler og låse: Trafiksort lignende RAL 9017 |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Boremønster hængsel
Montering af låg
Trykt udgave
Tilbehør


Rumskumpolstring til eurocontainer
EG S SEWW 64/42
EG S SEWW 64/42
starter ved 1.041,92 kr.


Lågpolstring til eurocontainer
EG SEDW 64
EG SEDW 64
starter ved 76,13 kr.



