Detaljer
| Ydermål L x B x H | 80 x 60 x 13,5 cm |
| Indermål L x B x H | 76,7 x 56,7 x 9,7 cm |
| Anvendelig indvendig højde Stapel | 9,7 cm |
| sideudførelse | lukket |
| Bundudførelse | forstærket, lukket |
| håndgreb | lukket |
| håndgreb længdeside | lukket |
| Sammensat af | 1x EG 86/12 HG BO 1x SD 86 |
| Volumen | 45 liter |
| Vægt | 5,03 kg |
| Materiale | PP |
| Produktionsoplysninger | Produktionsbetingede farvestreger kan ikke undgås |
| Farve | Beholder, låg: Sølvgrå lignende RAL 7001 Hængsler og låse: Trafiksort lignende RAL 9017 |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Boremønster hængsel
Montering af låg
Trykt udgave




