Detaljer
| Ydermål L x B x H | 41,1 x 32,8 x 23,6 cm |
| Indermål L x B x H | 37 x 27 x 19,7 cm |
| Sammenklappelige greb | ingen |
| Udførsel | med lås |
| håndgreb | lukket |
| sideudførelse | lukket |
| Bundudførelse | glat, lukket |
| Volumen | 20 liter |
| Vægt | 2,13 kg |
| Materiale | PP |
| Produktionsoplysninger | Farvevariationer kan ikke undgås på grund af råmaterialerne |
| Farve | Beholder, låg: Sølvgrå lignende RAL 7001 Hængsler og låse: Antracitgrå lignende RAL 7016 |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Trykt udgave
Tilbehør


Rumskumpolstring til eurocontainer
EG S SEWW 43/22
EG S SEWW 43/22
starter ved 335,44 kr.







