Detaljer
| Mål L x B x H | 120 x 80 x 15,5 cm |
| overdækning | lukket |
| Udførsel | med 3 meder og stålrørsforstærkning |
| afbrudt sikkerhedskant | uden sikringskant |
| Produktionsoplysninger | Produktionsbetingede stænkpunkter kan ikke undgås |
| Vægt | 17,65 kg |
| Tolerance ± | 10% |
| Afbøjning ± | 15 mm |
| Materiale | HD-PE |
| Farve | Sølvgrå lignende RAL 7001 |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Trykt udgave
