Detaljer
| Bestående af | Spand med låg, Plastikbøjle |
| Diameter x højde | 22,6 x 19 cm |
| Indvendig højde | 17,5 cm |
| Vægt | 201 g |
| Farve | Trafikhvid lignende RAL 9016 |
| ISO-Volumen | 5,6 liter |
| Bøjle | Plastikbøjle |
| Låg | med låg |
| Materiale | PP |
| Bestående af | Spand med låg, Plastikbøjle |
| Diameter x højde | 22,6 x 19 cm |
| Indvendig højde | 17,5 cm |
| Vægt | 201 g |
| Farve | Trafikhvid lignende RAL 9016 |
| ISO-Volumen | 5,6 liter |
| Bøjle | Plastikbøjle |
| Låg | med låg |
| Materiale | PP |
Konfigurer din ønskede vare helt efter dine egne behov:
Vælg den ønskede farve til de(n) enkelte komponent(er) af varen.