Detaljer
| Ydermål L x B x H | 61,6 x 41,6 x 17,2 cm |
| Udførsel Hjul | 2 styretøj hjul, 2 faste hjul |
| Materiale | ABS |
| Materiale Hjul | Gummi |
| Ø Hjul | 10 cm |
| Farve | Transportrød lignende RAL 3020 |
| Vægt | 3,2 kg |
| Bemærk | Produktionsbetingede farvestreger kan ikke undgås |
Produktinformation
Oplysninger om produktsikkerhed og overensstemmelse
Trykt udgave



